- Instituto de Derecho Público - http://idpbarcelona.net/ca -

Membres

Aguado i Cudolá Vicenç [1] Cated. Tit. Dº Adtvo Univ. Barcelona
vaguado@ub.edu 93 402 43 74
Aja Fernández, Eliseo [2] Cated. Dº Const. Univ. Barcelona
eaja@ub.edu 93 402 44 02
Aragonés Seijo, Ignacio Prof. Asoc. Dº Const. y Ciencia Política Univ. Barcelona
idp@ub.edu 93 402 43 97
Arbeláez Rudas, Mónica [3] Prof. Dº Const. Univ. Barcelona
monicaarbelaez@gmail.com 93 301 80 75
Arbós Marín, Xavier [4] Cated. Dº Const. Univ. Barcelona
xavier.arbos@ub.edu 93 402 44 00
Asín Cabrera, Asunción [5] Prof. Tit. Dº Int La Laguna (Tenerife)
masinca@ull.es 922 31 74 03
Bardají Pascual, Gloria [6] Prof. Aoc. Dº Adtvo. Univ. Barcelona
gbardaji@ub.edu 93 402 19 79
Caicedo Camacho, Natalia [7] Prof. Lectora Dº Const Univ. Barcelona
ncaicedo@ub.edu 93 403 45 35
Conde Castejón, Jordi [8] Prof. Asoc. Dº Const. Univ. Barcelona
jconde@ub.edu 93 402 44 00
Díaz Morgado, Celia [9] Prof.Asoc. Dº Penal Univ. Barcelona
cdiaz@ub.edu 93 402 44 20
Díez Bueso, Laura [10] Prof. Tit. Dº Const. Univ. Barcelona
lauradiez@ub.edu 93 402 44 05
Donaire Villa, Francisco Javier Prof. Tit. Dº Const. Univ. Carlos III Madrid
franciscojavier.donaire@uc3m.es 91 624 57 75
Donaldson, Michael [11] Director de Serveis Centrals i Planificació Estratègica Ajuntament de Gavà
mcdonaldson@gmail.com 627 20 31 38
Esteve García, Francina Prof. Tit. Dº Int. Univ. Girona
francina.esteve@udg.es 972 41 81 96
Font i Llovet, Tomás [12] Cated. Dº Adtvo. Univ. Barcelona
tfont@ub.edu 93 402 43 75
Galán Galán, Alfredo Prof. Tit. Dº Adtvo Univ. Barcelona
alfredogalan@ub.edu 93 403 48 33
García Morales, Mª Jesús [13] Prof. Tit. Dº Constitucional Univ. Auton. Barcelona
mariajesus.garcia@uab.cat 93 581 22 42
Galindo Caldés, Ramon [14] Prof. Dº Adtvo Univ. Oberta de Catalunya
rgalindoca@uoc.edu 93 403 45 35
García Vázquez, Sonia [15] Prof. Ayt. Dº Const. Univ. A Coruña
soniagv@udc.es 981 16 70 00 Ext. 15 71
Goizueta Vértiz, Juana [16] Prof. Dº Const. Univ. San Sebastián
juana.goizueta@ehu.es 943 01 52 04
Gómez Puente, Marcos [17] Cated. Dº Adtvo. Univ. La Rioja
marcos.gomez@unican.es 942 2012 48
González Beilfuss, Markus [18] Prof. Tit. Dº Const. Univ. Barceleona
markusgonzalez@ub.edu 93 402 44 32
Gracia Retortillo, Ricard Prof Lector DºAdtvo. Univ. Barcelona
rgracia@ub.edu 93 403 48 33
Hortal Ibarra, Juan Carlos Prof. Agreg. Dº Penal Univ. Barcelona
hortal@ub.edu 93 402 44 13
Huici Sancho, Laura [19] Prof. Tit. Dº y Ec. Internacional. Univ. Barcelona
huici@ub.edu 93 402 44 90
Illamola Dausa, Mariona Prof. Lect. Dº Int. Univ. Girona
mariona.illamola@udg.es 972 41 98 30
Larios Paterna, Ma. Jesús Prof. Tit. Dº Const. Univ. Barcelona
mlarios@ub.edu 93 402 44 05
Milios, Georgios [20] Prof. Asoc. Dº Const. Univ. Barcelona
gmilios@ub.edu 93 402 44 07
Mir Puigpelat, Oriol [21] Cated. Dº Adm. Univ. Pompeu Fabra
oriol.mir@upf.edu 93 542 27 59
Morgades Gil, Sílvia [22] Prof. Agreg. Dº Int. Univ. Pompeu Fabra
silvia.morgades@upf.edu 93 542 17 42
Moya Malapeira, David [23] Prof. Lect. Dº Const. Univ. Barcelona
dmoya@ub.edu 93 402 44 07
Olesti Rayo, Andreu [24] Cated. Dº Comunitario Univ. Barcelona
olesti@ub.edu 93 402 44 24
Padrós Castillón, Xavier Prof. Asoc. Dº Const. Univ. Barcelona
xpadros@ub.edu 93 402 44 08
Pallarés Porta, Francesc [25] Cated. Ciencia Política Univ. Pompeu Fabra
francesc.pallares@upf.edu 93 542 24 99
Peñalver Cabré, Alex [26] Prof. Tit. Dº Adm y Procesal Univ. Barcelona
alexpenalvercabre@ub.edu 93 402 19 71
Pérez Velasco, Ma. del Mar [27] Prof. Asoc. Dº Const. Univ. Barcelona
mmarperez@ub.edu 93 402 44 08
Roig Molés, Eduard Prof. Tit. Dº Const. Univ. Barcelona
eroig@ub.edu 93 403 55 54
Romano, Andrea [28] Prof. Associat Univ. Barcelona
andrea.romano@ub.edu 644 86 09 93
Tornos Mas, Joaquín [29] Cated. Dº Adtvo. Univ. Barcelona
jtornos@ub.edu 93 402 43 76
Vadrí Fortuny, Ma. Teresa Prof. Tit. Dº Adtvo Univ. Barcelona
mtvadri@ub.edu 93 402 43 74
Vallespín Pérez, David Cated. Dº Procesal Univ. Barcelona
dvallespin@ub.edu 93 402 43 78
Vilalta Reixach, Marc [30] Prof Lector Dº Adtvo Univ. Barcelona
marc.vilalta@ub.edu 93 402 19 71
Vintró i Castells, Joan [31] Cated. Dº Const. Univ. Barcelona
jvintro@ub.edu 93 402 43 97

Podeu consultar els CV de tots aquells membres que estan en color.